502 622 403

Zaczęło się w 1988 roku. Naszym podstawowym zajęciem było wtedy opracowywanie nowych technologii, we współpracy z „Politechniką Poznańską”, „Polskimi Kolejami Państwowymi” i „Zakładami im. Hipolita Cegielskiego”.

Na początku lat 90-tych głównym profilem działalności stało się budownictwo przemysłowe. Zaczęliśmy od robót inżynierskich wykonywanych dla Poznańskiej Energetyki Cieplnej, a już w 1995 roku, jako generalny wykonawca, wybudowaliśmy naszą pierwszą halę produkcyjną dla szwajcarskiego koncernu „Sulzer Chemtech”.

Od tego czasu realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, indywidualne obiekty (mieszkalne, usługowe, handlowe, itp.).

W roku 2014 postanowiliśmy rozwinąć dodatkową działalność, (pozostając oczywiście przy tym, na czym najlepiej się znamy:) ) i rozpoczęliśmy pracę nad własną inwestycją deweloperską. Pierwszych lokatorów powitamy w roku 2015.

W dniu dzisiejszym dysponujemy stałą kadrą, sporą ilością specjalistycznego sprzętu i jeszcze większą wiedzą, zbieraną przez 25 lat działalności.

Ta wiedza i doświadczenie może pracować dla Ciebie. Zapraszamy!